Paieška

Titulinis        Apie mus        Galerija        Kontaktai      

UAB RITUALIS

 

Prekyba laidojimo reikmenimis, aksesuarais paminklams, žvakėmis, gėlėmis.

Mirtis  ateina be perspėjimo ir sukelia daug skausmo bei kančios. Sunkią valandą stengiamės Jūms pagelbėti.  Dėkojame už apsilankyma mūsų tinkalpyje bei rodomą pasitikėjimą mumis.

Prekiaujame:

  • Bronziniais kryželiais paminklams. Kryželiai iš bronzos antkapiams.
  • Įkapių drabužiais, avalyne ir reikmenimis - didelis drabužių, avalynės ir reikmenų asortimentas.
  • Žvakėmis - baltos, degančios 12 val., nerūkstančios, bekvapės. Siūlome ir kelių rūšių kapų žvakes.
  • Gedulo puokštėmis, vainikais - siūlome gedulo puokštes, vainikus(pagal katalogą), užrašome epitafijas ant gedulo juostų.

 

Bronziniai kryželiai paminklams. Kryželiai iš bronzos antkapiams.

Daugelis mūsų klientų pageidauja papuošti savo artimųjų kapus bronziniais kryželiais. Bronziniai kryželiai tai ne tik labai gražus paminklo ar antkapio papuošimas. Bronzos gaminiai ypač atsparūs kintančioms oro sąlygoms, todėl yra ilgalaikiai ir net praėjus daugeliui metų atrodo kaip naujai uždėti.

Mūsų įmonė klientams gali pasiūlyti plataus pasirinkimo bronzinius kryželius bei kitus papuošimus. Žemiau pateikiame keletą paminklams skirtų kryželių iš bronzos. Dėl didesnio pasirinkimo prašome kreiptis į mus kontaktuose nurodyta informacija.

Dėmesio: bronziniai kryželiai gali turėti įvairius atspalvius - aukso, sidabro, juodo dūmo ir kitus atspalvius. Kryželiai taipogi gali būti pastatomi arba tvirtinami prie paminklo ar antkapio.

 

Bronzinės raidės paminklams. Paminklų raidės iš bronzos.

Kiek anksčiau buvo įprasta mirusiojo inicialus bei tekstą graviruoti tiesiai ant paminklo granito, tačiau kaip rodo praktika po 10 metų paminkle graviruotos raidės tampa nebeįskaitomos, apsineša sąmanomis, atsiranda dėmės.

Dabar gi raidžių graviravimą ant paminklo pakeitė bronzinės raidės ir kiti gaminiai iš bronzos. Bronzinės raidės ne tik estetiškai gražiai atrodo, spindi bei blizga, bet ir yra ilgalaikės ir atsparios nusidevėjimui bei kintančioms oro sąlygoms.

 

Bronzinės gėlės paminklams. Gaminiai iš bronzos.

Bronzinės gėlės paminklams tai dar vienas itin estetiškai atrodantis paminklų puošimo elementas. Su bronzinėmis gėlėmis antkapinis paminklas atrodo ne toks tuščias ir plikas. Bronzinės gėlės suteikia pilnumo jausmą paminklui. Galime pasiūlyti platų pasirinkimą iš bronzinių raidžių spektro. Galimi įvairūs dydžiai.

 

 
smart foreash